Gerçekleştirdiği çalışmalarda doğal hayatın ve çevrenin korunmasında her türlü titizliği göstererek kaliteli işçilik, malzeme ve güçlü teknik kadrosuyla proje ve uygulama, çocuk oyun grupları, açık alan spor aletleri ve kent mobilyaları sektörlerinde faaliyet gösteren Başkent Park Ailesi, müşteri talep ve beklentilerini yüksek kalite ve rekabet edilebilir maliyet koşullarını tesis ederek mevzuat şartları doğrultusunda tam zamanında ve doğru olarak karşılamak; müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmak; müşteri beklentilerini en üst düzeyde temin etmek için eğitimli ve deneyimli tüm firma çalışanlarının kalite yönetim sistemi doğrultusunda çalışmasını sağlayarak sistemin etkinliğini sürekli iyileştirmek, günümüz koşullarına göre değişen ihtiyaçlara profesyonel çözümler sunarak müşterilerini mekanlarına değer ve farklılık katan güvenli, kaliteli ve estetik ürünler tasarlayıp üretmek temel hedefidir.

 

Başkent Park Ailesi olarak tüm Türkiye ve  Dünyanın her yerinde çevre bilincinin gelişmesinde etkili rol oynamak, alanında en çok tercih edilen marka olmak ve istihdam oranını her geçen stratejik dönemde daha da arttırmak temel vizyonumuz olmuştur. Yapılacak en küçük bir hatanın bile ne denli önemli olduğunun bilincinde olduğumuz ve bu bilinci sizlere de iletmek temel görevimizdir. Bizler kentlerimizi, parklarımızı, bahçelerimizi kısacası baktığınız her yeri güzelleştirmeye ve hayatınızı kolaylaştırmaya kararlıyız. Gelin siz de bu çabalarımıza ortak olun. Kaliteyi ve güveni seçerek tercihlerinizle bizlere güç verin.

 

İLKE VE DEĞERLERİMİZ

 Her koşulda dürüst olmak

Alanımızda en iyi olmak için çalışmak

 Yenilikleri takip ederek hizmet vermek

 Müşterilerimizin işini kendi işimiz gibi sahiplenmek

 Müşterilerimizin güvenini sağlamak ve bu güveni sürdürebilmek için kesintisiz hizmet vermek.

 Evrensel ahlaki değerler (Fayda, Sırdaşlık, Tarafsızlık, Takım çalışması, Sürekli öğrenme, Yenilik ve teknoloji, Paylaşım, Öncülük..vb) konusunda tutarlı davranırız.

 Rekabet gücümüzün kaynağı çalışanlarımızdır.

Çalışanlarımız, Müşterilerimiz, Tedarikçilerimiz ve toplumumuzla ilke ve değerlerimiz çerçevesinde karşılıklı saygı ve güvene dayalı ortamlar oluştururuz.

 Takım ruhu içinde başarılarımızı takdir ederek, sorunların oluşmasına fırsat tanımayız, çıkabilecek sorunlarda çözüm odaklı davranırız.

Oluşturduğumuz projeleri zamanında ve zorluklardan yılmadan birbirimizi yücelterek ve destekleyerek başarıyla bitiririz. Sürdürülebilir ticari başarıya odaklanarak sürekli olarak gelişmeyi hedefleriz.

Sorumluluk gerektiren konumda olan bizler, sorunlara daima yakın ilgi gösterir, özgür ve yaratıcı bir yaklaşım içinde pratik ve geçerli çözümler üretiriz.

Çevre ve toplumumuzun ayrılmaz bir parçası olduğumuzun bilincindeyiz.